Podporte inovatívne vzdelávanie stredoškolákov vo všetkých regiónoch Slovenska.

Adam, Monika, Ivo ako aj ďalších 100 aktívnych študentov z Trenčianskeho a Trnavského kraja majú jedno spoločné. Všetci z nich vďaka vzdelávaciemu programu I AMbitious spoznali samých seba, rozvinuli svoje schopnosti a našli čo by chceli v budúcnosti robiť. Adam využil praktické vedomosti, ktoré nabral z workshopov a projektov v praxi a založil vlastný projekt Square Trenčín, ktorý funguje už takmer tri roky a pravidelne prináša mladým aktuality o dianí v regióne ako aj na Slovensku. Monika si počas pôsobenia v I AMbitious založila vlastné grafické štúdio, ktoré hoci pôsobí v Trenčíne pracuje s klientmi po celom Slovensku. Ako aj sama tvrdí: “keby nebolo I AMbitious nič z tohto by som nerobila. Bola by som na vysokej škole, kde nepatrím a asi plakala do vankúša. Teraz robím niečo, čo ma baví a hlavne sa mi darí.” Šimonovi sa ako rodákovi z Oravy podarilo aj vďaka svojmu mentorovi dostať sa na prestížnu zahraničnú školu.

Podobných príbehov má I AMbitious mnoho. Za ostatné 4 roky fungovania sa nám podarilo vytvoriť komunitu takmer 500 mentorov, lektorov a podporovateľov programu, ktorí pomáhajú rozvíjať našich 100 študentov a alumni na pravidelnej báze osobnostne aj profesne. Každý študent si v rámci I AMbitious prejde ročným programom, ktorý sa skladá z 8 častí. Počas roka zažije viac ako 30 inovatívnych soft-skillových workshopov zameraných na sebapoznanie, definíciu hodnôt, tvorbu projektov, prácu v tíme a mnoho ďalšieho. Tiež absolvuje viac ako 10 inšpiratívnych diskusií s jedinečnými speakrami a debaty, ktoré rozvíjajú kritické myslenie. Zároveň naberie praktické skúsenosti z projektov v praxi s mimovládnym a občianskym, verejným aj súkromným sektorom na ktorých spolupracuje v tíme a vypracováva konkrétne zadanie od neziskovky, kraja či mesta ale inovatívnej firmy. Každý študent tiež získa mentora podľa svojich preferencií, ktorý ho rozvíja po osobnostnej aj kariérnej stránke. Všetky skúsenosti, ktoré v programe získa neskôr využije pri tvorbe vlastného projektu, ktorý má pozitívny dopad na okolie. 

Aby takúto príležitosť malo stále väčšie množstvo aktívnych študentov, aby sme im pomáhali zisťovať, čo chcú v živote robiť a aby sme mohli expandovať do ďalších krajov, kde nie je dosť príležitostí, potrebujeme aj Vašu pomoc. Podporte aj vy vzdelávanie na Slovensku. Staňte sa našim I AMbitious Hero a podporte nás jednorazovým alebo pravidelným príspevkom.  

Ako viete pomôcť?

 • 30 eur prinesie študentom profesionálnych mentorov, ktorí im pomôžu s osobnostným aj kariérnym rozvojom 
 • 45 eur nám pokryje 30% mesačných nákladov na program pre 1 študenta
 • 60 eur nám pomôže s vytváraním vlastných projektov študentov, ktoré rozvíjajú regióny a Slovensko
 • 100 eur nám umožní otvoriť program v septembri 2022 v Trenčíne, Trnave aj Košiciach
 • 150 eur uľahčí v najbližších 5 rokoch expanziu do všetkých krajov Slovenska
 • Ďakujeme veľmi za pomoc.

  Tešíme sa, že ste naším I AMbitious Hero.”

  Jednorázovo
  Mesačne
  30€
  45€
  60€
  100€
  150€
  10€
  15€
  30€
  50€
  100€

  Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

  Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.